Apie

Tenisas – žaidimas, turintis gilias istorines šaknis. Pirmosios šios sporto šakos užuomazgos atsirado dar XIII a., nors jos „gimimo“ data laikomi 1874-ieji, kai buvo priimtos oficialios žaidimo taisyklės.

Į Lietuvą tenisas buvo atvežtas iš Vakarų Europos. Pirmoji žaidimui pritaikyta aikštelė buvo įrengta dar 1900-aisiais, grafo Tiškevičiaus pageidavimu, bet tikrąja teniso eros pradžia mūsų šalyje laikomi 1919-ieji, kai atidaryta pirmoji teniso sekcija Kaune.

Nors laikai, kai tenisą žaisti galėjo tik turtingi žmonės praėjo, šiandien šis sportas yra toks pat rafinuotas ir subtilus. Žinoma, mėgstamas Lietuvoje, tenisas turi solidžią bendruomenę, kuri ne tik populiarina sportą, bet ir organizuoja įvairius turnyrus.

Skatindami susidomėjimą šia sporto šaka, remdami aktyvų laisvalaikio praleidimą UAB „Kredito garantas“ ir Palangos turizmo mokykla jau antrus metus iš eilės organizuoja teniso turnyrus. Sulaukęs didelio dėmesio pernai, šiemet „Kredito garanto“ remiamas renginys turi ypatingą reikšmę.  Atkurtos Lietuvos šimtmečio proga, organizatoriai kviečia prisidėti prie patriotiškos šventės ir dalyvauti „LT100-ečio Teniso Taurės“ komandiniame dvejetų turnyre.

Renginio tikslas – aktyviai ir kūrybingai prisidėti prie šia gražia proga organizuojamų renginių, skatinti patriotiškumą pačioje žaidėjų bendruomenėje, susidomėjimą tenisu Lietuvos visuomenėje.

Šiemet Lietuvos atkūrimo šimtmečio garbei organizuojamas turnyras vyks dvi dienas – vasario 17-ąją ir 18-ąją. Tačiau turnyras čia nesibaigs – jį sudarys net trys turai, organizuojami skirtinguose Lietuvos miestuose. Pirmasis, jau minėtas, vyks Klaipėdoje, tenisininkų jau pamėgtoje „Carlsberg“ arenoje. Liepos mėnesį pakviesime prisijungti prie turo vyksiančio Palangoje – mieste, kur puoselėjamos senos teniso tradicijos. Lapkritį paskutinis šio turnyro turas vyks Lietuvos sostinėje – Vilniuje.

Organizatoriai siekia, kad „LT100 Teniso Taurė“ ne tik pakurstytų sportinę dvasią, bet ir atneštų geras emocijas, užtikrintų gerą laiko praleidimą, o užvis svarbiausia – primintų, kaip svarbu siekti šviesios ateities savo šaliai.

Registruotis artėjančiam turnyrui galite pagrindiniame www.kgsportas.lt  puslapyje esančios formos pagalba. Peržiūrėti jau vykusių turnyrų akimirkas kviečiame užsukus į galeriją.

www.kgsportas.lt ateityje prisidės ne tik prie teniso bendruomenės organizuojamos veiklos – visapusiškai remsime įvairias sportines iniciatyvas.

tenisas